March 28, 2018

March 14, 2018

March 14, 2018

February 24, 2018

February 7, 2018

January 16, 2018

Please reload

Recent Posts

NAPSO Athletics

March 28, 2018

1/2
Please reload

Featured Posts

Gymmie Skuts mik hoog

March 14, 2018

6 van ons leerlinge is vir die Namibiese Boogskiet Span gekies en 1 van ons leerlinge vir die onwikkelingsspan. Hierdie leerlinge gaan in April in Suid-Afrika by die Africa All Stars kompetisie teen RSA, Zimbabwe en Botswana deelneem. Na hierdie kompetisie gaan die 6 wat in die Namibiese span is in Kanada in die All Nations kompetisie deelneem teen onder andere VSA en Kanada. Hannes Engelbrecht is dan ook as Namibiese afrigter gekies, en Dewaal Louw as spanbestuurder. Ons is baie trots op on Gymmie Skuts.

Agter: Mnr. Hannes Engelbrecht, Diwan Engelbrecht, Willem Lottering, Wian Lottering, Mnr. Dewaal Louw.

Voor: Isabel Louw, Leonise Human, Edward Kesslau, Mari Louw

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square